I. ETAPA

II. ETAPA

technologie

fotovoltaická elektrárna v ceně domu

Dům je navržen s ohledem na nejnovější trendy a potřeby. Chytře řešené technologie potřebují jen zcela minimální údržbu. Vytápění je zajištěno podlahovým topením, které je řízeno pro každou místnost zvlášť pomocí termostatu v místnosti. Za příplatek je možno osadit termostaty s bezdrátovou komunikací o ovládání vytápění z mobilní aplikace odkudkoliv na světě či skrze hlasového asistenta. Můžete tak odjet na dovolenou a den před příjezdem si na dálku zvýšit teplotu v té či oné místnosti. Podlahové vytápění je elektrické a využívá tak potenciálu fotovoltaické elektrárny umístěné na střeše, která vyrábí energii pro vytápění, ohřev vody, svícení, větrání a všechny domácí spotřebiče. Elektrárna vyrobí až 41% celkové spotřeby energie v domě.

Díky tomu, že je vytápění elektrické nemusíte řešit pravidelné revize plynu, kotle a komína, což šetří náklady a zjednodušuje provoz domu. Navíc díky velmi nízké spotřebě energie na vytápění  a faktu, že si elektřinu vyrábíte sami na střeše je vytápění elektřinou velmi výhodné. A protože ani vytápění, ani ohřev vody neobsahují žádné mechanické částí jako čerpadla či třícestné ventily, je i riziko poruchy naprosto minimální.

 

Zdravé mikroklima v objektu zabezpečuje řízené větrání s rekuperací tepla. Rekuperační jednotka zajišťuje v domě stále čerstvý vzduch. Kvalitní filtrace navíc snižuje prašnost, výskyt hmyzu a případných alergenů.

V domě jsou v ceně rozvody strukturované kabeláže (datové rozvody), vč. dvou míst pro osazení stropních wifi routerů na chodbách pokrývajících dům wifi sítí.

Ve standardu je i kabelová příprava pro možnost osazení zabezpečovacího zařízení (EZS).

Pro úsporu vody na zálivku zahrady je instalována podzemní nádrž o objemu 2m³, která zachytává dešťovou vodu ze střechy. 

vzduchotechnika v ceně domu

standardy a klientské změny

Domy budou dodány vč. podlahových krytin, dveří, dřevěného obkladu schodiště, obkladů a dlažeb a vč. zařizovacích předmětů. U podlahových krytin si můžete vybrat z několika dekorů, stejně tak u dveří. Obklady a dlažby jsou ve standardu ve formátu 60×60 a 60x30cm a je možno vybírat z více odstínů.

V případě, že Vám nevyhovují navržené zařizovací předměty či výše zmíněné povrchy, je možno udělat úpravy v rámci klientských změn. Co vše je možné se dočtete v dokumentu “standardy a klientské změny”.

v ceně našeho domu je oproti běžně nabízeným domům navíc

 • Výkonná fotovoltaická elektrárna pokrývající 41% spotřeby energie v domě
 • Řízené větrání s rekuperací
 • Datové rozvody
 • Příprava pro zabezpečovací systém
 • Podzemní nádrž na dešťovou vodu o objemu 2m³

ZAJÍMÁ VÁS VÍCE INFORMACÍ?
KONTAKTUJTE NÁS.

  Ing. Petr Čírtek
  péče o zákazníky

  +420 723 473 357
  cirtek@svobodapartneri.cz

  Bc. Marek Svoboda
  hypoteční specialista

  +420 777 346 813
  svoboda@svobodapartneri.cz